Új hozzászólás Aktív témák

  • Beri

    addikt

    válasz HSM #106008 üzenetére

    Nekem elég a 90egypár PPI, most se nézek többet. Én csak simán egy látványosan nagyobb, legalább 120Hz-es, gsync/freesync panelt keresek, ami legalább 1440p. Ennyi az egész. Ha egy mód van rá, 27"-nál nem állnék meg, de ha senki se gyárt értelmes panelt ekkora méret fölött, akkor nem lesz más választásom.
    A fényerő meg szerintem környezetfüggő. Én szeretem, ha világos van a szobában, ezért fehér minden, ami csak lehet. Közvetlenül az ablak mellett ülök és csak szűröm a fényt (fehér "sötétítővel"), nem blokkolom ki. Ha lemegy a nap, instant világítást kapcsolok, de mindig a falra irányítva, hogy szórtabb legyen a fénye. NEKEM így kevés a 120 nit, de szerintem a duplája is az lenne. Plusz nem váltok olyan panelre (vagy igazából semmilyen más hardverre sem), ami nem MINDEN TEKINTETBEN jobb, mint az előző volt. Az, hogy 2005ben ment a 300nit és 2020ban nem alap, szerintem vérlázító. Igen, tudom, hogyan számolják, hogyan mérik, ezért is mondom, hogy a technológia egy helyben áll, legalábbis a belépőszinten és a középkategóriában. Ha lesz egyszer OLED monitor, ami nem húszezer euró, arra fogok váltani (most is már a telefonom is OLED), de addig szeretnék valamit, ami LÁTVÁNYOSAN jobb, mint amit 10 éve kapni lehetett.

    eladó Aromamizer RDTA V1

Új hozzászólás Aktív témák