Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz atom..anti #8676 üzenetére

    Akkor döntsd el, hogy csúszkást vagy sima candybar telót szeretnél, és nézz körül a SE és a Nokia háza táján, hogy melyikek tetszenek jobban.

    Csúszkásból javaslom a SE W910i-t és a Nokia 5610-et, simából pedig a W890i-t és az 5310i-t.

    A SE mint márka hátránya, hogy drágább a memóriakártya bele, a Nokiákhoz viszont esetleg érdemes venni legalább egy Sennheiser CX300-as fülest, ha nem elég jó neked, amit kapsz hozzá. A hangminőséggel nekem a Nokiáknál sincs bajom, szerintem a belőlük kijövő zene is remekül szól, de csak jó fülessel (igaz, számok között markáns alapzaj hallatszik, ami zavar kissé. Nem tudom, a zenei Nokiáknál (Xpressmusic modellek) is így van-e ez, olyat még nem hallottam).

    Ha kihangosítva is akarod hallgatni a zenét (ez furcsán hangozhat, de ma már egészen elviselhetően tud szólni némelyik teló háttérzenének), akkor a Nokia a nyerő. A 6120C-nek pl. e téren alig akad vetélytársa, bár az nem kimondottan zenei teló, viszont (mint minen S60-as Nokia) az LCG Jukebox programmal kiegészítve a funkciókat és a kezelhetőséget illetően köröket fut bármelyik Walkman és Xpressmusic köré.

    Jó válogatást -- én amúgy Nokia 5610-et vennék magamnak, remek az összeszerelési minősége, kimondottan zenei teló és a fényképezője is egész jó. :)

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

  • fateless

    veterán

    válasz atom..anti #8676 üzenetére

    Ez esetben kiváló lehet a SEw910, de ha olcsóbbat gondolsz, és elég a 2 MP-es FF kamera, akkor ott a fém w880 is, illetve van még w580, Nokia 5310, 5220, 5610, ez még mindig csak szemezgetés a kínálatból, szóval van bőven választás. A teszteket itt is el tudod olvasni, hogy megnézd, mejik milyen készülék.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák