Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz sagesz93 #27189 üzenetére

    Az igényeim: jelentsen előrelépést a K750i-hez képest (és érdemben, tehát a 3G pl. nem az - de a wifi, GPS igen), legyen tiszta hangja, ne kelljen minden másnap etetni. A zenei funkciók sokadlagosak, de kihangosítva azért szóljon tisztán, de persze ez csak a telefonálásra vonatkozik, zenét nem hallgatnék úgy :)
    Lényegében arra használnám a telefont, amire kitalálták, a wifi mondjuk csak extra lenne, lévén falusi vagyok, és nincs minden bokorban wifi :D A Pulse nem volt rossz, de nekem túl széles volt, a mini már jobban tetszik, kérdés, hogy a rezisztív kijelző mennyi mínuszt eredményez a gyakorlatban (megtaperolni még nem volt szerencsém), A Monte tapizása viszont egész kellemes volt :K Szóval nagyigényű nem volnék, nem csüngenék állandóan a telefonon, de nyilván az ember az adott pénzmagból a lehető legjobbat szeretné megvenni. +50%-ot fizetni meg nem tudom, mennyire érdemes így :)

    Tristis: :) Ha megveszed, várom az élménybeszámolót, elsősorban a telefonálás hangminőségéről...a MA teszben arra nem tértek ki részletesebben, viszont a végső értékelésnél 10 pontot adtak rá, tehát rossz nem lehet... A 750i-re is feltettem 1-2 java cuccot, de ezek közül a szótár az, ami gyakrabban volt használatban.

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Tristis

    őstag

    válasz sagesz93 #27189 üzenetére

    Nos, nem is tudom. Mit is kellene tudnia a telefonnak a számomra.
    Wifi, Gps van, bár a gps nem annyira jó, de használható és egy évben háromszor szerintem teljesen rendben lesz. Az összeszerelése, a kijelző fogása, beállítása, hangerő, rezgés stb. tökéletes. Testreszabhatóság annyira nem, de azért csinos kis darab és widgeteket meg gyártok majd magamnak. Java programokkal tele lehet rakni játékkal, szótárral, bár kicsit problémás az előkereshetőségük ugye, bár ha van rács nézet és inteligens kioldás akkor megoldom majd gyorsan. Mit is kéne még tudnia? Elég könnyű és kicsi, a képei szerintem szépek és jobb mint a Pulse minié egy picit, és sokkal könnyebb is. Wifizésnél meg könyebb bepötyögni bármit, mert jó a kijelző érzékenysége.

    Nem is tudom mi másra lenne szükségem? Tudom hogy nincsen annyi tartaléka, és nem lehet úgy testre szabni. Nekem volt wm6-os pda-m, tudom milyen is az, de ha őszinte akarok lenni nekem nem is kell több program vagy jobbak, minek... Ha így nézem nem ér másfélszer annyit, főként a 20gramm súlytöbblet és a 0,8cm szélessége miatt... Üzemidejére is 5 napot mondtak. Persze vannak hülyeségei, de ennyi pénzért ha élőben is beválik együtt fogok tudni vele élni szerintem. Javara sok okos dolgot megírtak már. :R

    Szerinted miért lenne jobb egy Android tel? Mi az a plusz, amit tud?? Nagyon érdekelne, hogy melyek azok a funkciók, amelyek főként hasznosak szerinted? :R

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák