Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz #35692544 #1287 üzenetére

    Szivesen.

    Memória bővíthető. A kártya típusa microSD.(Azt hiszem max. 2 GB)
    Kijelzője szép, kontrasztos, erre egy szavam se lehet. 320x240, 16 bit.
    Gyorsnak gyors, nem volt vele probléma ilyen tekintetben soha és megfogadtam, hogy ezentúl is Nokiát veszek. Kivéve, ha az iPhone-on javítanak és olcsóért adják, vagy a SonyEricsson gyors telefont gyárt majd: tehát még egy jó ideig Nokia marad :D
    Nem tudtam, hogy a Symbian lassúnak számít, nekem az tetszik benne, hogy alakíthatod a mobilod...
    A telefonnak speckó kábel kell, a csuklónál van a csatlakozó, a headsetet is ide kell rádugni, ha vezetékes persze. Az ára, mint arra Sipi16 felhívta a figyelmem ''speedshopban 2 vagy 3 ezer forint'', ''3ezerért 1 gigás micro SD-t kapsz''. Tehát ezek szerint 5 rugó ráfordítással minden igényedet kielégíti. :)
    Elegáns, unisex teló, nekem fekete van, de ugyanezt láttam már női kézben is.

    Toló VS Flip

    Sztem flip. Ha a telefon csukott állapotban van az ember zsebében, nem karcolódik a kijelző, nálam pl. ez számít. A gombok sem kopnak, de itt legalább nem ''ráfestik'' a feliratokat a gombokra, így ''normál'' kivitelben sem igen jelentene gondot a zsebben hordás. Jól össze van rakva na. :))
    Én speciel nem szeretem, ha körömheggyel kell nyomogatni az apró billentyűket, erre rájöttem az R600 és ST60 használata alatt. Hiába (az utóbbinál) a szép nagy kijelző, ha elveszi a gomboktól a helyet.
    Egyszerű kezelni, idáig bárki aki kipróbálta és volt már Nokia a kezében (kevés ember van akiében ne fordult volna már meg szvsz) egyből elboldogul vele, de aki először fog kezében telefont, még annak sem jelent problémát.


    A legnagyobb gondom a telefonnal: a mai napig nem sikerült rájönnöm, hogyan állíthatom be az összecsukáskor aktiválódó autómata billentyűzárat. Nem is találtam benne ilyen opciót, csak holmi biztonsági billentyűzárat, de az meg kódos. De csak pár hétig zavart.

    A 6234-gyel szemben ezt ajánlanám.
    Tímobájlos vagyok immár 6 éve, Voda árakat nem ismerem.

    www.vakbelmutet.hu

  • Sipi16

    senior tag

    válasz #35692544 #1287 üzenetére

    Nekem 6234-esem van és teljesen meg vagyok elégedve. Meglepődtem a stereo hangszórón, szép a kijelzője. A kamera nemvalami csúcsszuper vagyis az AF hiányzik belőle. Gyereknek tökéletes, csak a zenehallgatás nem olyan minőségű mint egy mp3-lejátszó, de ha zenélni akar akkor SE W-szériában kell gondolkodni.

    Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Új hozzászólás Aktív témák