Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Sayen #643 üzenetére

    Az AEG vel többnyire az szokott lennie a gond, hogy zajosak, namármost ha zajos egy klíma, akkor engem nem érdekel, hogy mennyiért adják, meg hogy hol csinálják
    nem veszem meg és kész

    Nekem egy DAIKIN FTYN szériából, 2,5 os van, nem inverteres,

    Ennek a hangja épp hogy elmegy kategória, aludni azért nehéz melette de nem lehetetlen

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

  • Füleske

    addikt

    válasz Sayen #643 üzenetére

    Nem értem milyen '' több évtizedes névről '' beszélsz. Mutass nekem több évtizedes AEG , Whirlpool stb KLÍMAGYÁRAT vagy saját fejlesztésű klímát . Nem tudsz , mert ilyen nem volt és most sincs. Kínai OEM , azaz nevenincs gyárak (amik úgy jönnek létre , hogy a nagy gyárak kidobják az elavult gépsoraikat ők meg bagóért megveszik , kicsit kipofozzák és mehet a termelés) gyártják ezeket és aztán címkézik amilyen ''márkát'' kérsz. Ezért olcsók a noname klímák. Az AEG stb klímák ezeknél már leírtam miért kicsit drágábbak. :(
    A rossz , gagyi árut simán el lehet adni sok reklámmal / jól csengő névvel . A marketing cégek pont ezért léteznek. Az extraprofit pedig mindent felülír. :((
    Media Markt sok mindent forgalmaz , nem is értem a gondolatmenetedet. Egyrészt a MM nem szakáruház , ennyi erővel a tesco is lehetne vagy a metro , ugyanúgy csak eladja a terméket , a szerelést , garanciát nem ő végzi/vállalja. Másrészt ha valahol árulnak pl. Panasonic - ot vagy LG - t akkor mi van ? :F
    ''A márkanév kötelez'' - szintén marketing szöveg. A Daikin , Fujitsu sem azért kiváló , mert hú de ismert nálunk , hanem mert jó klímáik vannak. Az általad favorizált LG , Panasonic pedig ha jól értem ezeknél ismertebb név (több reklámot láttál a tv - ben illetve a boltokban csak ez volt) , tehát jobb minőség. Ezen azért gondolkozz el.... :Y
    ''az AEG az nem '' General Line '' kategória '' ezt már részletesen leírtam miért igen , de Te biztos jobban tudod a szerelőnél és a forgalmazónál... :W
    Lehet hogy a Te cégednél ''rendkívűl szigorúak a minőségi követelmények'' , de hacsak nem olyan cégnél dolgozol aminek nincsenek versenytársai vagy valami tényleg high-end cuccot gyárt ez csak papíron lehet igaz. Mert különben már rég csődbe ment volna.
    ''Tehát ne feledd : a tájékozatlanság az nem baj , csak nem kellene híresztelni '' :Y

Új hozzászólás Aktív témák