Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz smiti #24474 üzenetére

    Creative Z vagy ZX-et csak ajánlani tudom.
    Én egy viszonylag új lapot használok (Z390 Phantom Gaming 7) amin 1220-as chip van de ég és föld a különbség a Creatíve javára.
    És ez nem is egy drága kártya, én pl a ZX-et 15-ért vettem itt az aprón.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz smiti #24474 üzenetére

    Alaplai cuccnak szoftverében nincs equaliser? Hogy "behangold"?
    Én pl Asus Strix Raid Pro -t vettem 44k-ért.
    Hááát...
    Fülesnek Roccat Kave Xtd 5.1 analóg-om van.
    Hangtechnikának Thomson Dpl 570, (tuningolt) erősítő (srácok szervízben megmókolták, hogy vígan elbírja az 1500W-os passzív mélyt, + kicserélték végfokokat, eztazt:D ) + Videoton DC2550 hangfalak + sk center (így van 5.1).
    Akkora nagy minőségbeli különbséget nem tapasztaltam. Ok, szebben szól egy fokkal, tisztább, magasak szebbek, a mély erősebb.
    De hogy 44k-ért EZT kapjam? Ez nekem csalódás volt. Szvsz nem ér még 10k-et sem.
    Pedig flac-eket hallgatgatok, játszadozok, vagy BR film.
    Az viszont zavar, hogy egyszerre 3-4 hangforrás (sőt már 2 után) "berecseg. Pedig le van véve 16bit, 44kHz. Alaplapin pl vígan megy recsegés nélkül is 24bit, 192kHz akár 3-4 hang is. (Böngésző yt, game, zene, stb.) Hangkarinál, ha már játék mellé benyomok pl yt, elkezd sercegni, mint az olaj a tűzön. Vicc. De hogy miért?
    Gondolkodtam erősen az eladásán gépfejlesztés miatt, de most félretettem az upgradet. BF előtt még lett volna rá lehetőségem, meg pár cucc akciós volt. Most drágább lenne minden.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák