Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Sziasztok!

    Lehet most beszéltetek róla, de nincs időm végignyálazni a topikot, mert elviszik előlem a hangkártyát amit kinéztem.

    A kérdés a következő: tudtok valami ellenérvet Auzentech X-fi Bravura ellen?
    Ugyanolyan szar lehet a drivere mint a Creative által gyártott X-fi-knek, vagy itt csak a Hw az ugyanaz, a drivert meg csak hasonlóra készítették, mint a Creative?

    Volt már X-fi Fatality-m 64 MB-os, én speciel nem szívtam a driverével, de annyian köpködik, hogy biztosan van benne valami.

    Volt már Xonar DS-em is, ezzel sem volt semmi bajom, jó lenne most is ez, csak megtetszett a fejhallgató erősítő a hangkártyákban, hogy ne kelljen állandóan dugdosnom a jack-eket, hogy mikor éppen mi szóljon (jelenleg ezt csinálom).

    Mivel be van tervezve egy HM erősítő, így végül is a füles erősítő szükségessége kilőve, de attól még a fülhallgató jack-jét állandóan ki-be dugdoshatom.

    Ja és van egy 5870-em, szóval akár még a HDMI hang is szóba jöhetne, csak az ha jól emlékszem nem tudja a DTS connect-et, így a játékok nem 5.1-ben szólnának. :U

    A hangkártyától én a következőket várnám el:
    - tiszta hangzás, analógon is jól szóljon (mert jelenleg azon tudom, csak használni)
    - tudjon DTS connectet a majdani HM erősítőre áttérés miatt (a Bravura tudja, a DS is)
    - tudjon fejhallgató erősítőt (a Bravura tudja, de a DS nem)
    - tudjon szimultán két kimenetet (a Bravura tudja, a DS-t nem tudom)
    - ne szívjak szoftver problémákkal (a Bravura-t nem tudom, de a DS tudja)

    Ha tudtok esetleg másik hangkártyát ami tudja a fenti kritériumokat, és mondjuk ASUS, értelmes áron (25k a Bravura, ehhez viszonyítsatok), akkor szóljatok.
    Legyetek szívesek segíteni. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák