Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    Sziasztok!

    Szükségem van hozzáértő emberek segítségére. Eddig integrált alaplapi hangkártyát használtam, de mivel komolyabb problémák merültek fel - Sonar-al és Amplitude-al dolgozom -, kénytelen vagyok egy hangkártyát venni, amit zeneszerkesztésre, felvételre is használnék.

    Egy másik fórumon azt ajánlották, hogy mindenképpen olyan hangkártyát vegyek ami "ultra-low latency sound card", azaz alacsony a késleltetése.

    Én okosan neki álltam nézelődni, ki is néztem az magamnak az EMU 0404 PCI-t, de amellett, hogy az árát is húzósnak találom még meg van az a hátránya is, hogy nem tudom másra a zeneszerkesztésen-felvételen kívül másra használni. Márpedig nekem valami olyan kéne amivel lehet azért játszani, filmet nézni, zenét hallgatni és telefonálni is... plusz a fent említett zeneszerkesztői tulajdonság.

    Tud nekem ebben valaki segíteni? A segítségeket, hozzászólásokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák