Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz jap #2177 üzenetére

    Első, nekem anno ez segített: Nem mondom, hogy tutira műxik majd, mert látom 2magos procid van, így elég nagy kalamajkák lehetnek belőle. Nálam még a Barton-os időkben az oldotta meg a problémá, hogy a BIOS-ban az Advanced BIOS Features alatti menüpontban diabled-re állítottam az APIC funkciót (nem összekeverendő az ACPI-vel). Ez win reinstallal jár. Azt ajánlom tartsd meg a mostani rendszeredet és csinálj egy próba telepítést valami másik wincsire. Próbáld ki mert lehet hogy a két mag és a sok alaplapi eszköz miatt APIC nélkül halott lesz a rendszer (feltéve ha egyáltalán van mód kikapcsolni azt, mert nagy a valószínűsége, hogy új alaplap lévén nincs).
    Második: ezt írja a kx driver site-ja
    azaz kapcsoljuk ki az ACPI-t de itt is az áll fenn mint a fenti esetben, win reinstall stbstbstb...
    ezt a BIOS-ban a Power Management Setup alatt találod meg (nekem Award bios-om van, nemtom ami esetén mi a helyzet)

    Nekem ehhez nincs kedvem így használom mindenre az alaplapi zajlkeltőt, zene készítésre meg a kx-es Live!-ot, paraszt módon jack-jack kábellel összekötve a két karit (live kimenet-realtek bemenet). Amikor fut a szerkesztő progi akkor bekapcsolom az adott vonalbemenetet (jelenleg 3-at használok egyszerre), és az alaplapin keresztül hallok mindent, azaz szar minőség meg minden, de ez csak ideiglenes eljárás. Nem bírom már sokáig, hamarosan lesz új alaplap azért nem akarok új win-t telepíteni, nomeg lesz majd új hang-zsuga is zenére.

    remélem tudtam segíteni

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák