Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz Grózi #14932 üzenetére

    Egy Yamaha AX-470 sztereó erősítőn megy ki a hang Magnat álló falakra. És egészen biztora merem mondani, hogy OPA csere nélkül a Xonar DS kártya seholsincs az alaplapihoz mérve nálam, pedig nem egy dedikált hanggal bíró lap az enyém sem, csak szimpla HD felbontást tud ez is mint az előbb említett. Bkercso fórumtársunknak kösznheti a hangkártya hogy nem dobtam azonnal kukába kipróbálás után, mivel tőle vettem egy OPA-GREEN-t, amitől "életre" kelt a kártya, de nem vágtam hanyatt tőle magam, és ez nem az OPA miatt van mert azt biztosra veszem, hogy pazar, szimplán ennyit tud ez a kártya. Így már valamivel jobb lett a hangja mint az alaplapi volt.......

    De mégegyszer mondom, a fejes kimenetről nem tudok nyilatkozni semmit, mert nem hasznáok fejhallgatót. Szóval arról az oldalról simán elfogadom, hogy az amúgy is fejesekkel jobban bánó xonar DG, DGX jobban meghajtja a fejest mint az alaplapi.

    Nem akarok én senkit se lebeszélni róla, csak arra akartam utalni, hogy csodát nem kell várni ebbe az árkategóriába....SŐT.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák