Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    @gyenesmartin: Koszi az infot! A DAC-rol sejtettem, hogy jobbat raktak bele. A cserelheto OPAMP-rol nem tudtam, de nem valoszinu, hogy ezzel akarnek a kozeljovoben szorakozni. :)

    Baratkoztam a gondolattal, hogy Sonar Essence ST-t fogok venni draga penzert es nezegettem a specifikacioit.

    Mar korabban is feltunt, hogy ennek nincsenek analog surround kimenetei, csak digitalis.
    Korabban azt hittem, hogy jar hozza egy Sonar H6 tarskartya, ami adja ezeket az analog kimeneteket 7.1-hez, de szinte bizonyos vagyok, hogy nem igy van.

    Szoval meg vagyok love az ST-vel, nekem mindenkepp kellenenek az analog kimenetek 5.1-es hangszorokhoz. Ezeket es a fejest hasznalnam felvaltva.

    Arra gondloltam, hogy egy DX vagy D2X-re egy fejes erositot kotve megvalosithato lenne az altalam kivant allapot.

    Egyentlen egy kis bibi van meg, megpedig az, hogy mindket kartya megosztva hasznalja a fejes kimenetet es az egyik surround kimenetet, vagyis nincs kulon dedikalt fejes kimenet, tehat egyszerre nem tudom a hangfalakat is es a fejest is rakotni egyikre sem.
    Nem akarom oket egyidoben hasznalni, de ne kelljen mar oket adott esetben naponta tobbszor is atdugdosnom.

    Erre valami switcher-es megoldas orvoslast nyujthatna? Nem valtozna ettol a hangzas?

    Esetleg tovabbi otletek, velemenyek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák