Új hozzászólás Aktív témák

  • lumi

    tag

    válasz Daert #1019 üzenetére

    Napokkal ezelott alltam ra a hangkartyakeresesre, azota temerdek forumot, tesztet elolvastam, amire nekem kellett (DDL az optikai kimeneten *egyaltalan legyen rajta optikai kimenet*) arra a TB DDL Montego felelt meg meg a Xonar DX olyan arban amit meg hajlando vagyok kifizetni (es tesztekben is nagyon dicserik). Ma megrendeltem: 54$ a kartya 40$ a szallitas (igen, kiakasztott engem is, de ez van, nem kaphato eu-n belul sehol, ebay.de is csak amcsibol tudott eladot felmutatni). A Rivierat nagyon dicsertek kulonbozo nemzetkozi es magyar tesztforumokon is, a szivas vele hogy nincs importor. Ha tegnap szolsz akkor csak 1* kellett volna fizetnunk a szallitas.

    Trustot nem vennek, akkor inkabb audigyt de az szivas allitolag driver szinten xp-nel ujabb verziokon. A Terratec meg megfordult bennem (optikai kimenetes), de aztan arrol gyorsan lebeszeltek. Amennyiben nem akarsz optikai kimenetet ugy rengeteg lehetoseged van, (en akkor x-fi gamert vennek) x-fi xtrem audio allitolag sokkal elvezhetobb hangot ad ki megha csak felturbozott audigy chip is van rajta korlatozott x-fi technologiaval, de ahoz arban kozel van mar a gamer, es hangkartyat sok evre vesz az ember, nekem meg megvan a Live! -om amit kb akkor vettem amikor kijott, 20k korul.

Új hozzászólás Aktív témák