Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe_

    őstag

    Hali!

    Pár napja vettem egy Sieger SG 430 GPS készüléket az Auchan áruházban. (Most akciósan 15ezer forintért adták)
    Eddigi tapasztalataim: Meg vagyok elégedve vele, Igo 8-al használom, divx, xvid filmeket nézhetően viszi, ha nem túl magas a bitrátájuk, a zenelejátszó is teljesen rendben van. Az e-book olvasót nagyon nem néztem, eddig nekem csak .txt-ket olvas, de nem szereti az ékezetes karaktereket. Mit mondjak még... Egy pár játék van rajta, az unalmas percek eltöltésére, valamint egy számológép és mértékegység átváltó is. Az FM transmitter is széles skálán állítható. A flash lejátszót nem próbáltam, de elméletileg a .swf kiterjesztésű fájlokat is kezeli.
    Nincs összehasonlítási alapom, de véleményem szerint műholdat gyorsan talál, a kijelző fényereje napfényben is tűrhető. Az akkuidő elég kevés, töltés nélkül fél óra és 1 óra időtartalom között bírja, attól függően, hogy navigál-e, be van-e kapcsolva a transmitter, stb. (Gondolom a viszonylag nagy kijelző is kéri az áramot rendesen) de értelemszerűen ezeket szivargyújtóról üzemelésre tervezték...
    Szóval röviden ennyi, jó ár-érték arányú kis készülék.

    Sovány szakácsban sose bízz!

Új hozzászólás Aktív témák