Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F34R

    nagyúr

    válasz bognar110 #9887 üzenetére

    én deathadder v2-t vennék , imperatornél megvan a "csilli-villi" lazer 5600 dípíáj de fölösleges. Úgylátom mx518-ad van miért nem megfelelő az ? :))

  • Prison85

    senior tag

    válasz bognar110 #9887 üzenetére

    Szia! Nekem Imperatorom van, tudnék róla mesélni. Kezdjük a rossz tulajdonságokkal:

    -MX518 után szokni kell az oldalsó fényes műanyagot. Eleinte zavaró lehet, de pár óra játék után fel sem tűnik. Ugyanez jellemző a DA-ra is

    -ahogy én tapasztaltam kemény felületű pad illik alá, mert a teszkós ócskaságon magától is életre kel a szenzor. Qck-n sem valami pontos, de lényegesen jobb, mint a száz forintos alátétek (persze ez egyértelmű)

    -a szenzor kényes a porra és koszra. Én minden játék előtt áttörlöm a padot, hogy lehetőleg semmi se kerüljön az egér alá. Okozott már bosszúságot

    -oldalirányban nem mozog a görgő, értelemszerűen nem programozható

    -emelésre érzékeny. Többen is írnak a Z-axys problémáról, sajnos ez az 5600-as lézer szenzor átka. Ha megemeled, akkor egy kicsit ugrik a kurzor, de közel sem annyit, mint a Mionix

    -drága

    Pros:
    -letisztult design - szerintem. Ha nem üzemel, akkor egy sima fekete egér, ami nem szúr szemet a laikusoknak. Szoftveresen ki lehet kapcsolni a ledek működését aktív állapotban is

    -állítható távolságú oldalsó programozható gombok. Az egér alján található egy "kapcsoló", melyet ha benyomva tartunk, akkor el tudjuk mozgatni a gombokat abba a helyzetbe, ahol a hüvelykujjunknak kényelmes.

    -részletes szoftver, melyben minden lényeges dolgot megtalálhatunk és átállíthatunk (frekvencia, DPI, gombok kiosztása stb)

    -jó firmware támogatás, ami többnyire a Razerre nem jellemző - lássuk be

    -kopásálló talpak még kemény padon is (nálam Razer Vespula /Control side)

    -nem folyamatos, hanem szakaszos/darabos görgő - nálam kifejezetten jó pont

    -nem kopik le a logó (mint Roccatnél) :D

    Összességében az Imperator egy egész jó egér, de nem éri meg a 30-40%-os felárat a DA-hoz képest. Inkább utóbbit választanám és vennék hozzá egy új padot. Az 5600-as DPI-t pedig hagyd figyelmen kívül, én 1300-on használom 1920x1080-as felbontáson, 1280x1024-en 800on ment

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák