Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zaied

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Mehflow #92017 üzenetére

    Ha szigorúan vesszük a G PRO X Superlight volt ezek közül az utcsó belépő a játékba, szerintem így elég könnyű a dolog.
    Xtrfy az a xrtf nem? :))
    A G PRO X Superlightot én elsők közt vettem valami 50-55ezerért, szóval az se volt olcsó új húsként. Mikor el akartam adni a kutyának se kellet. Nekem nem is jött be úgy mint a sima G Pro Wireless, főleg Skypadon idegesítő lett a súlypont változása.
    Amúgy a G Pro-ba mi is az egyedi? :DDD Kisebb szemétséggel fölér szerintem a Logitech-nek a kutatás és fejlesztés csapatát összevetni, mondjuk egy Endgamegear csapattal akiknek jóformán 1 egerük van. Ez olyan mintha azt számolgatnád mennyi esélye van Magyarországnak lerohanni az USA-t (nem sok).
    Helyesbítenék a Logi vázak/házak jók, kivéve ha kifényesednek, a szenzorok jók, még talán az aksik is, de a kopó alkatrészek nem igazán(kapcsolók, talpak, kábelek, encoderek).
    Próbáltál már Vaxee egereket? Szerintem üti a Zowie-t.
    Van XM2W az vezeték nélküli lesz, szóval nem sokáig lóg még ki a sorból. Vagy már lehet is kapni?

    [ Szerkesztve ]

  • ricogsm

    őstag

    válasz Mehflow #92017 üzenetére

    Ez tetszik! :D :D :D
    Hidd el nem az a mínusz 5g fog téged jobb aimerré tenni, és főleg nem a -20g limitált tenzes egér 120k-ért.A faszi az egész életét kigrindolta cs-valorantba, egy papucsra ragasztott egérgörgővel is meglövi uganazt a score-t aimlabba.. :) Van erről a papucsról kép? :D

    Basilisk csere után a Pulsarra úgy éreztem húú de szar ez minek cseréltem le nem elvoltam a 80grammos Basilisk Xel? :D Basiliskkel pörgettem a MW-t előtte a Cold Wart. :D Valorantban folyton szívtam. Bár most is a valorantban főleg.

    Igaz amit mondasz nem gyűjtő vagyok csak szeretnék egy jó egeret.
    Pulsar tetszett kompromisszumos megoldással elsőre de már akkor is Lamzut akartam de sajnáltam rá a pénzt. Pulsar 27e Lamzu 44e.

    Megvettem a pulsart de voltam padot venni és volt lehetőségem megnézni egy Lamzut megtetszett nagyon. Mikor megvolt a pulsar végig kattogtam ,hogy lamzu lamzu lamzu
    Aztán kaptam kupont Lamzura és 40k alatt meg tudtam venni. 14 napos elállással ment vissza Pulsar. És most egy darabig nem szeretnék egérrel foglalkozni.
    Valahogy magával rántott az egérgyűjtök feelingje és beszippantott, hogy ezt is ki kell próbálni. De nem szeretnék 2-3-5 egeret tartani amibe benne állna 30-40e Ft-om/db -on.

    Most van jó billentyűzetem egerem stb tavaszig kiszolgálnak utána elkezdenek porosodni. :)

    [ Szerkesztve ]

    MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Mehflow #92017 üzenetére

    "Félrértés ne essék, semmi bajom az xrtf-al (franc se tudja hány betű :) ) se a pulsarral, korrekt egerek, de a gpro òta semelyik kisebb cég nem tudott egyedit alkotni."

    Akkor nem nézted meg eléggé a felhozatalt. ;)

    A GPXS minden, csak nem egyedi. Egy safe shape olcsó mikrokapcsolókkal, nem top encoderrel és még olcsóbb talpakkal (abszolút méltatlan az árkategóriához). Maga a szenzor és a wireless rész király, jól össze is van rakva, de ennyi. Az ára meg...

    A Viper V2 Pro már egy komolyabb darab, ahogy a DA V3 Pro is, de nem mindenkinek esnek ezek kézre, nem minden csülökmérethez és mancshoz passzolnak, szóval nagyon nem jó tanács, hogy az emberek maradjanak a legismertebb márkáknál és legkommerszebb formáknál. Arról nem beszélve, hogy ezek még a GPXS-nél is drágábbak, ilyen 60-70 ezer pénzek.

    Csak egy példa:

    GPXS: GPW-m volt, G-Wolves Hati M-em volt és van is. Nem rossz forma, jack of all trades, master of none, de el tudok képzelni sokkal jobbat a kezem alatt. És nekem már nehéz tartós, állandó használatra, moddolásra szorul, és a formája akkor sem lesz favorit.

    Viper V2 Pro: Egy kicsit még ez is nehéz, moddolnom kéne 3D nyomtatott alsó résszel, úgy már oké, viszont a fogásomhoz nem igazán passzol.

    DA V3 Pro: Ezt jó eséllyel imádnám, ha nem lenne kicsit nehéz ez is. Ha van/lesz hozzá olyan 3D nyomtatott mod, mint a Viper V2 Próhoz, jó eséllyel mainelném, de már NYOLCVANEZER forintnál járunk.

    tl;dr: Ezeken kívül is BŐSÉGGEL van élet, nem is akármilyen. Dunát lehet rekeszteni a jobbnál jobb egerekkel, amik nem Logitechek, meg Razerek.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák