Új hozzászólás Aktív témák

  • Mehflow

    csendes újonc

    válasz ricogsm #92016 üzenetére

    Pont ma érkezett meg az enyém is. :)
    Rábeszéltek és miután egy darabig xmr-em is volt kíváncsi voltam milyen.
    Maga az anyaghasználat elmegy, semmi extra kb mint az osszes (az én szememben) másodosztályú gyártò egere. Nem lenne vele semmi problémám és bátran ajánlanám, ha nem kerülne annyiba, vagy többe mint egy superlight/viper.
    Félrértés ne essék, semmi bajom az xrtf-al (franc se tudja hány betű :) ) se a pulsarral, korrekt egerek, de a gpro òta semelyik kisebb cég nem tudott egyedit alkotni. Anyaghasználatban egyedül a razer volt képes utòlérni/meghaladni őket, és maga a tény, hogy ezek a b-kategòriás egerek 40-50 ezerért mennek csak azért, mert 5 grammal könnyebbek hulladék burkolattal számomra nonszensz.. rengeteg egerem van, illetve rengeteget pròbáltam az elmúlt években és soha egyik sem volt képes minőségben még csak utòlérni sem a két konkurens mammutgyártòt.(kivéve a zowie ugye, de ők itt nem játszanak a "nehéz" egereik miatt) Az egyetlen kivétel ezek alòl az xmr, mert negyedannyiért árulják, de az meg kábeles ugye.. Röviden a véleményem továbbra is változatlan: ha gyűjtő vagy, szeretsz új egereket venni akkor semmiképpen nem rossz vétel, elfér a többi mellett. Ha viszont komoly játékos vagy korlátozott budgettel, aki 40-50 ezerért egy tartòs, mindenben topligás egeret szeretne magának évekre, akkor maradj a gpro/vipernél és ne edd meg ezeket a fals szövegeket hogy jobb hardver meg a többi reklám habbal.. Hidd el nem az a mínusz 5g fog téged jobb aimerré tenni, és főleg nem a -20g limitált tenzes egér 120k-ért.A faszi az egész életét kigrindolta cs-valorantba, egy papucsra ragasztott egérgörgővel is meglövi uganazt a score-t aimlabba.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák