Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Khaosz55 #91021 üzenetére

    Csak máshol is posztoltam, aztán kicsúsztam az időlimitből. Szóval

    "A vezeték sokkal vékonyabb és könnyebben hajlik mint a M42."

    Igen, ez kb. a gyenge pontja az M42-nek, igaz, utólag egyszerűen cserélhető kategóriákkal jobbra, míg az MZ1-nek az egyik legjobb gyári implementációja van.

    "Nem tudom miért érzésre a bal-jobb nyomógomb jobbnak tűnik, pedig ha jól tudom ugyan az mint a M42-ben"

    A kapcsoló csak egy változó a klikkelési érzetet kiadó egyenletben. Nem mindegy, hogy van-e rugós előfeszítés vagy nincs, milyen maga a műanyag aktuátor, illetve a gombok egybefolynak-e a tenyértámasszal (pl. Pulsar Xlite) vagy le vannak választva (pl. Vaxee Zygen NP-01).

    Ettől függetlenül ugyanolyan típusú kapcsolók közt is vannak apró különbségek, ezért piros pont, mikor a gyártó kiírja, hogy válogatott darabok, ergo az aktuációhoz szükséges erőkifejtés a két switch között 5 cN-en belül van (ilyen pl. az Endgame Gear).

    "Kis idő után olyan olyan érzésem volt ,mintha semmi nem lenne a kezemben."

    Kíváncsi lennék, hogy mit mondanál akkor egy ~10 grammal könnyebb motyóra. : >

    "Ezzel azt akartam csak mondani, hogy nem cirkuszi törpe vagyok."

    Értem én, de akkor is irreleváns. : >

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák