Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaosz55

    addikt

    Sziasztok, a múlt héten vásároltam Xtrfy MZ1 és Xtrfy M42-es egeret. Megosztom a szubjektív tapasztalatomat.
    182 cm 88 Kg és normál méretű kezem van. Gamerek között már régi motorosnak számítok.
    Azért vettem két egeret mert az egyiket a fiam kapta, csak nem tudtam eldönteni melyik egér jön be jobban.
    Előjáróban min a két egér fantasztikus. Skypad 3.0 használom az egeret.

    Úgy kell fogalmaznom, hogy első fogásra szerintem a többségnek a M42 fog bejönni, nekem a magasított fenékkel. Warzone-ban próbáltam az egereket. Mindegyikkel 2 kört mentem és váltottam, ez így tettem pár napig.
    A fimanak a M42 nekem meg a MZ1 jött be jobban. Nagyon kicsi az eltérés ezért ez eléggé szubjektív. Amikor elsőnek megláttam a MZ1-et azt mondtam magamban, hogy ez nagyon kicsi lesz nekem. Karmos fogásban használom az egeret és nem bizonyult kicsenek, de több időre volt szükségem (1-2 óra), hogy átálljon a kezem mint a M42 esetében.
    Mind a két egér brutálisan siklik az üvegpadon mintha jégen próbálnám, egy pillanatra sem érzem, hogy nem folyamatos lenne a siklás, ez nem volt elmondható a rival110-es egeremről.
    Nem vagyok professzionális player K/D arányom max 0.9 volt. Amióta váltottam a 1.3-ra ment fel. Szeretek nagy érzékenységgel kis mozdulatokkal játszani csuklóból. A célzás közben kis mozgások miatt a rival110-el nem sikerült a célra tartani, az Xtrfy-n él teljesen más. Első game után WOW és nagyon könnyű mind a kettő egér.

    Mind a két egér brutálisan jó, viszont a következő apróságok miatt választottam a MZ1-et.
    - A vezeték sokkal vékonyabb és könnyebben hajlik mint a M42.
    - Nem tudom miért érzésre a bal-jobb nyomógomb jobbnak tűnik, pedig ha jól tudom ugyan az mint a M42-ben.
    - A bal-jobb nyomógombon kialakított ujjbegy süllyesztés nekem nagyon bejött.
    - Kis idő után olyan olyan érzésem volt ,mintha semmi nem lenne a kezemben.
    - A csuklóm kb fixen van a padon és a fel la mozgások jobban mentek vele mint a M42-vel.
    - Átlátszó műanyag ház nagyon tetszetős, bár engem nem nagyon érdekel.
    - Állítható a LOD
    - A hüvelyk és kis ujjnál nincsen könnyítő furat, így a nekem ezen a részen hosszabb ideig jobb volt mint az M42 mert ott egy idő után éreztem a furatot, igaz én eléggé szorítom az egeret.

    Minden esetre mind a két egér szenzációs és egyik sem fog csalódást okozni.
    Régen még 20 éve volt egy egerem aminek ilyesmi volt a feneke és évekig vártam mire ismét lett egy olyan fogású egerem.

Új hozzászólás Aktív témák