Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz milan07 #88907 üzenetére

    "Egyébként a teflonbevonat nincs lekopva a logitech-ről. Ugyanolyan jól csúszik, mint anno."

    Az már 0 napos korában sem csúszik valami jól. A Logi legendásan gagyi talpakat használ az összes egerén.

    "Értem. Szóval ha eltávolítom, akkor azzal csökkenteni fogom az eszköz teljesítményét."

    Nem csökken semmi. Kicsit talán több lesz a cpi-deviáció; na bumm.

    "Egyébként a szenzort miért jó félig leragasztani?"

    Csökkenti a LoD-ot, ha magasnak találod (ennél nem lehet driverben állítani), de ez felületfüggő is. X-raypad AquaControl+-on vagy PureTrak Talenten nekem nem kellett, pedig utálom a magas LoD-ot, és állandóan emelem/repozicionálom az egeret. Beállítottam egy Goliathus felületi kalibrációt, oszt annyi. Hibátlan.

    "Ha én ezt megcsinálnám, akkor fél nap alatt lejönne róla a ragasztó, és összekenné a padot."

    Dehogy jön. Volt, amit hónapokig nyúztam úgy (aztán lett másik, amire nem kellett). Ha valami vacak szigszalag, és lejön, akkor raksz rá másikat.

    A legegyszerűbb meg az, hogy veszel rá egy Corepad/Hyperglide szettet, ami kettéhúgyoz kb. bármilyen gyári talpat (az újabb batch-es Hati S-ét vagy az Xtrfy MZ1-ét pl. nem feltétlenül, azok hasonló szinten vannak). Bár az továbbra is érdekelne, hogy pontosan milyen padod van.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák