Új hozzászólás Aktív témák

  • SP!T

    addikt

    válasz -szabi- #54907 üzenetére

    Nekem pedig olyan az érzésem van, mintha magnót akarnál venni, de 1000 Ft-on megy a varia, hogy legyen-e rajta jack aljzat. :F

    Amúgy megértem, ha valaki 1-2, max 3k-ért akar egeret venni pl a nyugdíjas szüleinek, ami élete első egerük amit fognak. Azt is félve tologatva, bökdösve, mert félnek, nehogy megtámadja őket. De most őszintén, én biztos nem kérdezném meg, ha olcsó egeret akarok, hogy melyiket. Bemegyek a boltba és veszek valami olcsó vackot. Pedig hidd el pl én szüleimnek is gagyi egerük van. Azt kaptak, ami épp volt kéznél olcsón. (speciel fake G100s az egyiknél :DDD Vajon honnan van?)

    Alapból fura a kérdés. "Mit vegyek 1000 vagy 2000 Ft-ért?" Nem? Ez a mit egyek ma kategória kb, amit a pult előtt álva 2 mp- alatt eldöntesz. Ami jogos, hogy napi szinten nem akarsz elkajálni el 2000-et, mert mindennapi teendő és hónapra bontva sok. De egy egeret veszel, amit használsz, ha gagyibb is egy fél évet minimum.

    Bocs, kikelt belőlem, mert tényleg nem tudom megérteni, hogy mit várnak az emberek mit ajánljon az ember "fillérekért".

    [ Szerkesztve ]

    There's a device that I've been using called a whoop.

Új hozzászólás Aktív témák