Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    válasz .LnB #52360 üzenetére

    3320-ra Dev (Pixeles eladó) a Facebookos Gamer Bazár csoportban megmondta, hogy mennyire király, és sokkal jobb a 3310-nél. Azzal érvelt, hogy azért, mert újabb, meg ő sokkal jobban ért hozzá. Meg hogy az stabilan tud 1000Hz-et. Mikor kérdeztem, hogy és akkor mi a helyzet a fostos PCS-vel (a gyártó által írt adatlapot linkeltem neki, amin feketén-fehéren állt, hogy egy fos), arra már nem válaszolt. Azt meg sem mertem neki említeni, hogy a polling meg inkább az FW-n és a hardware többi részén múlik, baromira nem a szenzoron, hisz láttunk már 1 kiló főlé húzott patkányokat is. Na szóval a lényeg, hogy vedd meg azonnal, mert überkirály. ;] ;]

    Nemtom van-e közületek abban a csoportban valaki (Phenomon kívül :P), de fantasztikus amik ott mennek. Egy közhelyeket és sztereotípiákat gyűjtő tégely. Fantörpikus. Mikor azon vitatkoznak a kisgyerekek, hogy az X klán matricás fos jobb, mint az Y klán matricás fos, mert X jobb csapat, meg hasonlók.
    Meg a "mit vegyek" típusú kérdésekre mindenki leírja, hogy ez meg az a legjobb, mert neki az van. Nem hiába Pixelesek csinálták azt a csoportot. Nagyon fellendíti az eladásokat :D

Új hozzászólás Aktív témák