Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz rayoliviero #20002 üzenetére

    Annyit ér, de én inkább rendelnék akkor már egy újat. Itt PH!-n is vannak jópáran, akik tudnak ebben segíteni.

    A Mirror ugyan nem gumis borítású - mint ahogy az a nevéből is kitűnik -, anyaga miatt meglátszik rajta az ujjlenyomat (hú, ez ssszörrnyű, most mi lesz?) viszont ami mellette szól, hogy vadiúj, biztos nem jitterel és egy jó kis pad is jár mellé ajándékba.

    Ettől függetlenül garis-dobozos Abyssus 4k-ért az korrekt árban van, csak bízzunk benne, hogy nincsnek szétkopva a talpai (ez sokat számít és újabb 2-2,5k, ha csere kell) és nem jitterel.

    Meg ugye essen alapvetően kézre a forma; ha claw / fingertip vagy hybrid fogásod van, akkor jó lehet, de ha tenyeres vagy mindenekfelett, akkor felejtsd el. Ismerek olyat, akinek begörcsöl rajta a keze. Nekem zsír volt, de a Salmosa még inkább, szóval maradtam annál.

    Abyssus-ról kicsit bővebben lsd. 1. hsz.

    Elmondtam pro-kontrát, innentől kezdve a te pénzed és a te prioritásaid.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák