Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Üdv! Szétszedtem a 2 éves A4Tech X710BH egeremet, hogy belülről is szemügyre vegyem, mert már nem úgy "adta", mint korábban. Jó koszos volt, így kitisztítottam. Vissza szerelni már nehezebb volt, mert az egeren belüli vezetékeket egybefogó fekete vezeték mindig az egyik klikk gomb alá csúszott. Csak úgy tudtam visszaszerelni az egészet, hogy szépen kibontottam abból az egeren belüli fekete műanyag vezetékeket összefogó burokból a benne lévő 3 vékonyabb vezetéket és így vissza tudtam pattintani az egeret... Fontos megjegyeznem, hogy olyannyira belegyömöszölték ezt a fekete vezetéket az egérbe, hogy meg van törve az egyik vezeték. 3 vezeték van: egy zöld műanyagos, egy fehér műanyagos és egy műanyag nélküli sok vékony rézszálból álló. Nah ez utóbbiból szakadt el 1-2 szál. Gondot eddig ez nem mutatott használat közben, de szeretném tudni, hogy ez a vezeték miért felelős, hogy tudjam majd párosítani az esetleg későbbiekben felmerülő problémát hozzá. Valamint érdekelne, hogy veszélyes-e így használnom az egeret mostantól, hogy a rézszálason nincs burok? Magyarán szólva megbaszhat-e az áram vagy kigyulladhat-e a cucc, ahogy az a rézszálas hozzáér ott belül valamihez vagy ilyesmi... Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák