Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz _adaml21_ #15564 üzenetére

    Kollégiumban az asztal egy kicsit fényesebb, vagy én nem tudom mi volt a baja, de amilyen szenzor van ezekben az egerekben, egyszerűen nem viselték el.

    Alapszabaly, hogy csupasz asztalon csak szukseg eseten egereszunk, mert egyreszt sokkal rosszabbul csuszik az eger rajta, mint padon, masreszt az asztalt is koptatja.
    Egyszerubb+olcsobb a padot cserelni, mint az asztalt :))

    Egyebkent nekem a fenyes asztallal sincs gondja az MX Revo lezerenek, nem kell ehhez Darkfield.

    De az M705-nek máshol is akadt gondja: mivel nem az egér közepén van elhelyezve a szenzor, kicsit kifordított fogással már nem ugyanúgy követi le a kezed mozgását, nekem ez óriási hiba volt

    Ez a legtobb drotnelkuli egerre jellemzo, mivel altalaban az elemtarto van kozepen. *

    Kb. 2 nap alatt megszokhato, hogyan kompenzald csuklobol az eger csavarasat, hogy mindig egy iranyba mutasson mozgatas kozben az orra, igy egyenesen mozog a kurzor.

    Legalabbis nekem az MX700-nal anno annyi kellett, azota egyik egernel sem zavar, hogy nem kozepen van az erzekelo.
    MX Revon pl. pont a masik oldalon van a lezer, mint ahogy az MX1000-on volt :DDD

    *: pont kifogal egy udito kivetelt az Anywhere MX szemelyeben.
    Azt is csak egy szimmetrikus egernel lehet megcsinalni, hogy az erzekelo ket oldalara raknak egy-egy elemtartot, jobbkezes egereknel igy nem fer el.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák