Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz konyi79 #34925 üzenetére

    "A mai modern digi gépeken pedig natív obik nélkül csak kínlódás minden, ami UWA-n túl van. Af nékül lehet hipszterkedni 135mm-en stabi nélkül, de hamar megunja az ember."
    Páran azért vagyunk akik sosem unjuk meg :) A lajkások meg nyilván hülyék mert nincs af, valszeg ezért nem lőtt még soha senki egy jó képet leicával :U
    "A képfeldolgozók is a saját bevonatokra vannak belőve, ha mást tekersz rá, utána majd kínlódhatsz a RAW-kal, és közben szidod a vázat a szar színek, meg a ca miatt, mert nem korrigálja automatán."
    Vagy lesz*rod a CA-t, hogy sarkakban mi mennyire ken és örvendesz a karakternek, építési minőségnek meg annak hogy egy tesco-s zsömle áráért van egy fényerős fixed.
    "Ezek a metabones szarok meg szerintem annyit érnek csak, lehessen témázni a fórumon rajta: látjátok, ilyen is van!"
    Én ettől függetlenül venni fogok a közeljövőben egy metabones másolatot, mert portrénál gyenge fényben pont jobban zavar a zaj, sávosodás, dinamika vesztés és a zajszűréssel járó teljes képre ható életlenség mint az, hogy a sarkakban ken, ahová amúgy mindíg az elmosott háttér kerül :)

    Most ezzel nem vitát akarok kelteni (bár úgyis az lesz belőle), csak arra szeretnék rávilágítani, hogy ezek a dolgok nem feltétlenül sz*rok, hanem egyszerűen nem neked valók, tehát inkább ezt írd, vagy legalább hangsúlyozd, hogy "szerintem", mert ellenkező esetben néhány usert aki ezektől a dolgoktól nem idegenkedik félrevezethetsz...

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák