Új hozzászólás Aktív témák

  • gmeszaros

    tag

    válasz jjeahh #34831 üzenetére

    Ezt mar ajanlottad es abszolut nem vagyok ellene. A problemam az, hogy a gepet nem csak en hasznalnam, hanem a felesegem is. A videok alapjan (mert a Panasonic markaboltban nem tudtam kiprobalni, mivel nem adtak hozza memoriakartyat, anelkul meg nem ment... :U ) a 4K photo pont neki valo lenne. O abszolut nem ert es nem is akar erteni a fotozashoz. A kislanyom viszont allandoan mozog es a telefonommal keszult kepekben is 20 kepbol csak 1 van ami emiatt ugy ahogy jol sikerul.

    A video miatt csak a sony es a panasonic johet szoba. A sony eleg draga es az objektivjei nem jok az olympushoz ha kesobb ugy alakulna, hogy vennek egy olympus gepet.

    Lehet, hogy tenyleg az LX100-at kellene megvennem? Pont most maradtam le az edigital-os -10%-os akciorol.

    Egyebkent neztem a hasznaltpiacot, de nem talaltam olyan panasonic gepet, ami a fenti felhasznalashoz jo lenne. Te ajanlanal valamit? Szeretnem minel elobb megvenni (ma, holnap, a heten...), mert a ezt a valogatast mar nagyon unom es csak stresszel.

Új hozzászólás Aktív témák