Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz proci985 #31438 üzenetére

    Ezzel én is így vagyok, HDD + VGA hűtő hangja simán túlszárnyalja. A tápom szerencsére egy HX650-es, imádom mert kussol, persze terhelés alatt érezni a meleg kraftot belőle, de ugye P180 aljában legalább nem melegíti más hardver az ő kis intim szféráját (na, jó most hazudtam, mert a HDD igen). A monitornak hangosabb a hangja mint egy 200-300rpm-es ventinek, szóval teljesen passzív gépet nagyon drága és felesleges építeni. Így már úgy vagyok vele hogy 400-600rpm-re le lehet redukálni a fordulatot úgy hogy meg legyen a normális szellőzés és a minimális zaj. A HDD-t egy passzív hűtőbe kell tenni, VGA-ból pedig halk hűtéseset választani, azután MSI Afterburnerrel saját igényinkre szabni a venti vezérlést, vagy átépített ultra halk hűtős kártyát készíteni aftermarket hűtővel, bár ez utóbbi necces, főleg ha az ember évente VGA-t cserél, ahogy nálam lenni szokott. De mondjuk szinte örülök hogy nagyon halk a gépem, mert mikor laptop elé ülök (ami másoknak nagyon halknak számít) még én érzem hangosnak azt a kis notebookot.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák