Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Hali!

    Olvasgattam a hsz-okat,sok értékes info gyűlt össze e témában itt és másik topicokban is! :R Meg inkább adok a Ti szavatokra,mint a boltban vmely balfék eladóéra. :K
    BD Filmek-képfileok írására,ill adattárolásra szeretnék belevágni a BD projectbe,mert unom már a DVD-t,meg kevés már az a 4,37-7,95 GB,túl sok lemezzel kell dolgozni... 25 GB-os BD-re 22,35 GB , 50 GB-osra kb.45 GB fér? 3-4 rétegű BD XL 100-125 GB meg egyelőre,főleg ára miatt úgyis felejtős....

    Íróba,akkor Pioneer BDR205/206(ua szinte mind2 minőségre),LG se rossz,de Pio jobb és "csak" 25k.Pio-ba melyik,v hol árult fix "made in Japan",mert lemez topicba slaci007 írta,h az ő 205-ese kinai gyártmány...?
    Tesztre nem alkalmas,de ennél jóformán nem is kell,arra Samsung v Liteon kell.Azok milyenek? Liteonba melyik a jó,így részetekről némi/kellő tapasztalattal már a témában,ami írásminősége legközelebbi a Pio-hoz és még megbízhatóan tesztelni is lehet vele?

    Lemezbe meg,ahogy nézegettem a teszteket,Verbatim és/vagy Panasonic a legjobb írásminőségű,ezeken áll meg legtovább a cucc,ami nekem elég fontos,főleg Panán (50 év akár).Olcsó sz@rokat inkább hanyagolnám,akkor is,ha pl.Pio jól megírja.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák