Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    Hello !

    valóban jó dolog a lemezirás, egyfajta hobbi szerintem is, másrészt viszont kényelmes és praktikus. Szerintem tárolásra, archiválásra messzemenökig ez a legjobb megoldás, szemben a hdd-kkel, storage device-okkal. Megirom, elrakom, nem kér ott enni, nem sérül, nem hatja a mágneses tér, egyebek, és évek mulva is jó lesz.
    Én mindenképpen ugy számoltam az LG vételekor, hogy nem ez lesz az elsö és utolsó BD iróm, biztos lesz csere, felesleges rá olyan sokat áldozni. Kicsivel lassubb az olvasás, ez igaz, de majd ha megcsinálom a riplock kiszedést, akkor azért kiváncsi leszek a különbségre, össze fogom hasonlitani, csak kell egy kis idö nekem hozzá (ez asszem hétvége lesz). Nameg kellene egy gyári BD, amim sajna nincsen (még).
    Erröl jut eszembe (kicsit offtopic, de mégis blu-ray) :
    elmentem itt a helyi egyik legnagyobb dvd kölcsönzöbe (megyeszékhelyen lakom, tehát annyira nem kis falu), és kérdeztem, foglalkoznak-e BD-k kölcsönzésével. Pont a tulajt kaptam ki, aki rögtön szinte nekemesett, és azt mondta, hogy "Addig nem lesz, mig a sok illegális letöltö el nem tünik a netröl!"..........mennyire szánalmas.....
    Köpni, nyelni nem tudtam, csak annyit mondtam neki, hogy szivesen otthagytam volna pár ezer forintot havonta, tutira veszem de akkor ez igy bukta.

    Tudom, Magyarország...........bocs az off-ért...

    -s-

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák