Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz copass #58937 üzenetére

    oem keycap magasabb ezért azt nehezebb tövig nyomn
    Wut? Nem a kupak magassága határozza meg, hogy meddig nyomod le, hanem a kapcsolóút hossza. A magasság a kapcsoló tetejétől felfelé jelentkezik, lefelé nem.

    Arra az XDAS-ra kíváncsi vagyok, majd dobja be képet, ha megjött. 2 éve próbáltam XDA-t (XDA Canvas, amiről ezt a készletet másolták), nagyon nem jött be, most próbálnék, de az idióta felosztású kitek miatt nem tudom rárakni egyik olyan billentyűzetre sem, amire szeretném (7u Space és stepped Caps Lock), a hiányzó kitet pedig hónapok óta nem sikerül megvenni /r/mm és környékén. A gyári fotókon eléggé lehangoló a kupakkészlet sok PBT párnásodással, de a review részen lévő képek határozottan tetszenek, egyet kivéve: a stepped Caps Lock miért lett nagybetűs, így elüt stílusban és használhatatlan.

    Amúgy a 160-as szám nagynak tűnik, de csak azért ilyen jó a kompatibilitása, mert uniform profil (ortolineárisra így sem jó 1u Space-ek híján, nem ártana második B és még egy 3u Space). Eltérő sorprofilokkal olyan 250 kuapkból lehet megoldani a dolgokat, például 3-4 különböző PgUp kell vagy 3 Escape, stb.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák