Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz bitpork #95860 üzenetére

    Nem rossz az képek alapján. Egyedül a torony fura, nézzetek ott körül rendesen nem volt-e elölről összecsukva vagy mittudom, bár képről illesztésileg minden oké ott. 950-ért sok, 850-re le kell alkudni :) Futóművet nézzétek meg jól hátul, szilentek rendben legyenek ott meg ne kelljen nyúlni hozzá, mert az flexes drága móka.
    A ghia alufelni hol van hozzá? :U Ajtók alján már mókoltak nem? Mindegy az jó pont, akkor darabig nem rohad és nem kell vele foglalkozni. Km franc se tudja, 200k km környékén a digit klíma gombjairól már kopogat a festék, ezen meg szép. Meg kell nézni a kulcsot, mennyire kopott, váltót mennyire lötyög, kuplung mennyire fog fent kb. ezekből el lehet dönteni valós-e, de amúgy szerintem szép, át kell nézetni kis alku aztán hadd szóljon.

    kornelka:

    ennek fényében 600k körül még reális is lenne

    Igen de azt hogy mennyiért reális nem kornelka dönti el, hanem a piac ;) 600-ért lefingott FL-eset vagy közepesen lefingott és tutira rohadó FL előttit kapsz. Már bocs de lehet itt okoskodni szerinted mennyit ér meg mennyit nem ér, nem te meg nem is én döntöm el mennyiért mennek, hanem a piac.
    Lehet itt szájat húzni hogy hátezsokennyiértmártdcimondeo van, aztán fél év után amikor megnéztél 20 focust rájössz hogy igen focusból ami szép az ennyi, ha nem tetszik/sokallod veszel mást vagy igen csinálod azt amit mondasz veszel 500-ért lefingottat, te döntésed. Attól még ez nem irreális ár, ennyiért mennek ennyi. Kicsit azért alkudni kell ebből ofcourse :K Felni nincs meg hozzá kapásból alkualap.

    bitpork :

    ööö viszont az ablakemelő nem stimmel, ghia 4 elektronyos ablakos. Itt meg a hátsó kettő kurblis :U
    Lehet felejtős lesz ez, az sehogy nem jön össze, csak ha mondjuk cserés volt a hátsó két ajtó, oszt épp ilyen volt bontóban, bár bal elöl is 2 gombos csak az ablakemelő. Elég gyanús, ha nincs rá értelmes magyarázat a neppertől akkor felejtős szvsz.

    A flood tilos a fórumon.

    [ Módosította: Qru ]

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz bitpork #95860 üzenetére

    hát nem tudom...

    körbe van lakatolva rendesen, nyilván eladásra lakatolták ki, olyan is. amit így körbelakatoláskor vagy utána láttam eddig az mind behozott ropira vágott gtk-s példány volt. nem láttam sokat, de az mind az volt.

    csomagtérajtó csálé, ez tuti. az elején a hűtőrácsnál mintha nagy lenne a rés, de meg nem mondom neked, hogy ok-e, szerintem a két első lámpa is csálén áll, ha megnézed hogy fut fel az illesztés a géptetővel. a dísztárcsák afterek szerintem, ilyen dísztárcsákat csak fl előtti modellen láttam, nem mintha ez gond lenne.

    az ajtók alja be van javítva mind, ez normális amúgy, minden focus ajtaja rohad ott, az enyémet taknyolósabban csinálták meg, igaz annyiba is került... fent viszont az a oszlopnál nem tudom mit javítottak be de ott is hozzá van nyúlva a tönítéshez úgy látom

    az ülésnél a rést azt nem tudom, nekem nem ilyen, nem tudom ott állítható-e valami deréktámasz vagy ülésmagasság.

    a kormány kopott, a bőr az ilyen. fotó alapján nem látom nagyon gáznak, de ezt látni kellene.

    bal hátsó ajtón van a kárpitnál egy lógó csavar, az az ajtó ott meg lett bontva szerintem nem kicsit, gondolom nem az üregvédelem miatt. fura ott az üveg alján a csík is.

    a csomagtartónál lent két oldalt az a barna pötty az mi? oda ütközik a gumiütköző? az ott rohad vagy koszos?

    teleszkópok ilyenek, gatyulnak, télen még szarabb lesz.

    szorgosak voltak a küszöb alját ki kinyalták kályhaezüsttel, de minek? az szerintem randa.

    jobb hátsó ajtó alsó csavar nekem taknyoltnak tűnik, gyáriban nem ilyen rücskös a festés. vagy szar a kép. hopp! francokat, ott a festéknyom a csövön. azt ott festették. hm...

    a generátor nem tudom mitől néz ki így, de az enyém nem ilyen. a generátoron a kábelcsatlakozás sem ilyen szerintem de ez nem biztos. jobb oldalon az a kék kupak sem kék nálam.

    a motortérben nagyon csúnya rohadások vannak, nem tudom ez mennyire gáz, de nálam nem ilyen közel sem. van ami rohad nálam is, leginkább a csavarok, de itt a lemezt is megkezdte több helyen és nem is kicsit. ez magyarázhatja a többi lakatolást a kasztnin, de akkor ez nem kicsit rohadt hanem nagyon.

    összességében nekem ami nem tetszik az a hátsó csálé csomagtérajtó, a festett jobb ajtó csavar és hogy takkra ki van nyalva rajta minden lakatolható rész. a beltér ok, a motortérben nem látok semmit, próbálni kell meg át kell nézetni.

    az nem tetszik, hogy nem őszinte autó, nem látsz rajta sok mindent, csak azt, hogy mit hoztak rajta rendbe kívülről. egyébként belekötni nem tudok nem is akarok. menjetek alá mindenképp, mert ha alulról is úgy rohad mint amit a motortér mutat, akkor az fejvakarós...

    szerk: na [rvilike] mondja is a frankót. kurbli nekem is feltűnt valahol kisagyban, de aztán megmagyaráztam magamnak, hogy a ford mindig szűken mérte az elkóablakot :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák