Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beus0726

    újonc

    válasz parandroid #191005 üzenetére

    Köszönöm a válaszod.

    Baráti körben van 2 vászontetős változat. Ők azt mondták soha többet.

    Jelenleg nem megoldható a garázsban tartás és az utcán is leginkább fák alatt tudnék parkolni. Illetve a környéken sok van abból emberféléből akik szeretik megrongálni azt ami nem az övék. Ezért is gondolkodom leginkább keménytetős változatban.

    A BMW-t néztem korábban, valóban az egyik legszebb, de sajnos azok fenntartása a legmagasabb.
    A Golf volt a legelső kiszemelt és valószínű meg is maradtam volna annál ha nem csak vászontetős változatban létezne.

    "Nézd meg szegény focust, vagy astrát, mit műveltek vele, konkrétan egy multipla-tulaj is sírva röhög, ha meglátja."
    Ezt nem igazán értem. Mire gondolsz?

  • Biqci

    aktív tag

    válasz parandroid #191005 üzenetére

    Azok azért olyanok, de ide lehet venni a 307CC-t is, mert kétrészes a tető. A Volvo 3 részes és össze sem lehet hasonlítani a többivel a hátulját. Az Eos pedig ha nincs a kollégának szerencséje, felér egy öntökönszúrással. Ez még az igazi fsi időszak, ami minden csak nem jó. Szerintem...
    Itt nálunk nem sok időszakos rendszám van, köszönhetően az enyhe télnek. Meg annak is, hogy a nem biztosított időszakban nem lehet az utcán tárolni, mert elviszik, mint a huzat. Fentebb a hegyekben már inkább vannak, de ott a tél miatt az összkerekesek játszanak novembertől tavaszig.
    Egy szó mint száz, én még mindig a C70-et favorizálom. Alul Focus, tehát olcsó a cucc hozzá, persze nem szabad törni, mert az már Volvo árban megy :D

    [ Szerkesztve ]

    "For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

Új hozzászólás Aktív témák