Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz Kornel #101287 üzenetére

    Szerintem felszereltség kérdése (is), azért egy extrázott Octavia talán nem puritánabb egy egyszerűbb Mondeónál :) Noha utóbbi egy eleve nagyobb kocsi, aki ilyet vett gondolom pakolt is bele ezt-azt, de azért nem lesz az elsődleges szempont egy használt kocsinál.
    Az Octavia pont azért jönne szóba, mert kevesebbet eszik :D És gyanítom a fenntartása is költséghatékonyabb.
    Dízelben nem igazán gondolkodok, egyelőre elég valószínűtlennek látom, hogy mennék annyit egy kocsival, hogy ez nekem megérje, de persze ki tudja, mi lesz akkor, ha vásárláshoz jutok.

    Mindenki:
    Octavia I - II: pro/kontra, mik a vélemények? Főleg a két modell között, de úgy általában Octaviáról is érdekelnek infók.

    Vesztor87: nekem épp elég macera lenne itthon elintézni minden adminisztrációs hülyeséget, nem még azzal szívni, hogy kintről hozzak. Mondjuk onnan kezdve, hogy megvan a kocsi, már talán megy a dolog, mert megvan a menete, mit-hogyan kell intézni. Na de elintézni a kiutazást, egy olyan listát összeírni, hogy milyen kocsikat érdemes megnézni, ott szervizt találni átnézetni, utazni, szerintem elég nagy szívás, és lehet úgy jössz haza, hogy nem vettél semmit (avagy ezt nyilván el akarod kerülni, és ha már ott vagy, esetleg rábólintasz egy rosszabb üzletre is), mérlegelni is gyorsabban kell, nincs olyan, hogy visszajövök pár nap múlva haverral.
    Nem járok külföldön és a kocsi téma sem áll közel hozzám, így én nem vállalkoznék ilyesmire. Ha nagyon ismersz egy típust, nem probléma az utazás, van terved, és még jobban is jársz vele, mint itthon (anyagilag, állapot, meg egyéb tekintetekben), akkor hajrá. De én több buktatót látok benne, szar vétel van mindenhol, ahogy jó is, az arány más kérdés, ahogy a járulékos teendők is eltérőek.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák