Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palfitom

    félisten

    válasz karmaresz #173166 üzenetére


    karmaresz

    Szia,

    Lap: pont az AB350M Pro4 modelből volt egy hibás széria, azok hullottak, mint a legyek, de ha a tiéddel nincs gond, akkor hurrá, valószínűleg nem a problémások közül került ki a példányod.
    (proci csere előtt frissítsd a BIOS-t!)
    CPU: jó választás. (Negatív CO mellett érdemes a TDP-limitet kicsit feljebb tolni.)
    Ram: 42k környékén (pl) már nagyon jó 3600-os KIT-ek kaphatók, inkább ezt célozd!
    Táp: nagyon "belépő kategória", én ilyen konfighoz már jobbat vennék, de ha nagyon nincs rá keret, akkor maradhat.
    Hűtő: pl. ID-Cooling SE-224-XT / ID-Cooling SE-224-XT v2 / Arctic Freezer A35 CO / BQ Pure Rock 2 / ID-Cooling SE-225-XT / ID-Cooling SE-226-XT / SilentiumPC (Endorfy) Fortis 5
    A házad 160 mm magasságig fogad hűtőt.
    SSD: nincs értelme gyorsabbat, az alaplapod csak PCIe 3.0 csati van.

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

  • palfitom

    félisten

    válasz karmaresz #173179 üzenetére


    karmaresz

    Szívesen.

    Ram: alapvetően a memóriavezérlő a prociban van, de persze a laptól is függ a sebesség. Én inkább 3600-ra mennék, s ha nem megy annyin, akkor pedig 3200-on alacsonyabb CL-lel használnám.
    Táp: pl. be Quiet System Power (CM) 500-550-600W / be Quiet Pure Power (CM) 500-550-600W / Corsair CX550M / FSP Hexa+ Pro 500-600W / FSP Hexa 85+ 550W / FSP Hydro Pro 500-600W / FSP Hydro M Pro 500-600W / Seasonic B12 550W / Seasonic G12 550W

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák