Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz dannyl #94976 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    A CPU-n már van egy jobb fajta 10k+os hűtő, legalább is akitől vettem a gépet ezt mondta.

    A VGAval kapcsolatban egy másik fórumon ezt mondták nekem:
    "a HD 7970 viszont nagyon jó teljesitményű, viszont egy kohó 80-90 C között mozognak még a custom hűtésűek is ! Amit erősen ajánlanák GTX 760/960 ezeket aprón 50-60K között találsz, még sokáig támogatva lesznek és nagyszerű teljesitményű max 50-60 fokos hőmérsékletű, nagyon halk kártyák"

    A TÁP akkor amit írtál az lesz.

    RAM-ból most 2x2 GB van. Ezeket párosan kell rakni, tehát nem rakhatok be harmadiknak egy 4 GB-osat, csak még 2x2GB-osat? DDR-nek frekiknek is ugyanolyannak kell lenni?

    SSD: ezek szerint az alaplapom már meg tudja hajtani rendesen ezeket?

    A HÁZ-at szívem szerint megtartanám. Már csak a mérete miatt is, hisz ekkora méret pont befér az asztalom alá.

    Első körben vennék egy VGA-t, és egy tápot, és tennék a házba hátulra egy propellert.
    Később ha szükségét érzem, kaphatna még RAM-ot és SSD-t. Vagy használom így 3-4 évig amíg szét nem rohad és az új konfigomba venném ezeket.
    Mondjuk kicsit meglepett hogy a kb 50k-t érő gépembe még 50-60k lesz a használt VGA, azt hittem 20k-ból megúszom, de ha kihajt ilyen drága kártyát OVERKILL nélkül akkor rendben.

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák