Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz tipuka #46943 üzenetére

    Tudtommal nem nálatok,hanem nálam volt az alaplap,megpróbáltam leírni a tapasztalataimat róla,de annyira önfejű és erőszakos emberek vannak,hogy csak fúják a magukét és kitalálnak mindent.

    Volt már merevlemez,satakábel,operácios rendszer,bios reset,káros program,nem telepítettem újra,stb.stb.... :) Kitaláltak már mindent az égvilágon,csak hogy megmentsék az Asus márkát. DE itt nem a márkáról van szó,hanem pont egy olyan példányról amit kifogtam,selejt volt,nehezen reagált a saját gépre is,1 percet kellet várnom míg megnyitott egy jpg-t vagy egy videót,vagy megnyitottam mondjuk a vezérlőpultot,windows lassú betöltése csak egy a sok közül. Szó nincs bios cseréről,ilyen dolgokhoz semmi köze,egyszerűen rossz volt a lap,ennyi és kész. Nyilvánvalóan ezt észre is vették a szervizesek,mivel nem is cserélhetnek hibátlan alkatrészt. 10 éve lassan ott dolgoznak,ne nézzétek már őket avagy engem hülyének,ne gyerekeskedjünk már ennyire emberek.

    Mostanra semmilyen probléma nincs az új lappal,megfelel a régi bios,megfelel a merevlemezem,megfelel a satakábelem és megfelel az operácios rendszerem is amit használok. A gép stabil,mindenre normálisan és gyorsan reagál,a rendszer is feláll 3-4mp. :) Dobjuk a témát mert rengeteg az OFF és kérlek titeket,hogy adjuk meg egymásnak a kellő tiszteletet,akkor viszonozva is van,tudtommal senkit sem bántottam meg,kivétel mikor megvédem magam és vissza rúgom a labdát.

    Szép estét mindenkinek! :R

Új hozzászólás Aktív témák