Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz palfitom #170042 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Igazából nem tudom, miket tanítanak mostanában az iskolában, vagy mik az elvárások.
    Én is harmadikban ('95-'96) kezdtem számtech szakkörre járni, egy volt az egész városban, abban a suliban ahol anyám tanított. Ott még Pascal/Leibniz/Babbage/Neumann dolgokkal kezdtük, meg DOS/NortonCommanderrel, utána Mortal Combatoztunk meg Lotusoztunk, számtech óra csak felsőben volt még, középsuliban már volt Word/Excel/Basic meg egy kis UnrealTournament/CS1.6
    Lehet sokkal jobb lenne egy laptop, már csak a kamera miatt, vagy ha bent kell, be tudná vinni. Nem gondolnám, hogy a 2022/23 tanévet megúsznánk távoktatás nélkül.
    De egyelőre szerintem is jó lesz, remélem nem fog a kora miatt bekrepálni, amíg kiderülnek a végleges igények, addig biztos kibírja.
    Lehet át kéne passzolnom a saját 2 éves 500-as ssd-met (Patriot Burst sata) és ideje lennem váltanom a saját gépemben egy terás m.2-ra.

    Még annyi, hogy van egy Nvidia 3D vision képes monitorom, 120Hz (nincs sync) vagy 3D-ben ugye feleződik 60-ra, az nagyon tetszett neki mind játszani, mind filmet nézni, de már nincs meg a 1070Ti-m, lehet jó lenne neki egy 1050-1050Ti-1060 3G később ahhoz a monitorhoz.

    Szerk: A 3D vision halott, módosított driverrel RTX2xxx szériával bezárólag működik, de érdemes rá külön dualbootot tartani a régi driverek miatt.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák