Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Steve-0 #123757 üzenetére

    A 6850K tényleg nagyon jó lenne 80-ért, de inkább 120-130 lesz az. :) Vagy használtan vennéd? Vagy már beleszámoltad, hogy eladod a Xeon-t?

    További meglátásaim:

    - Memóriából mindenképp 4*8GB legyen a Quad channel miatt. Plusz így később esetleg tudsz fejleszteni 64 gigára (bár azért arra egy jó darabig nem nagyon lesz szükség).

    - Munkára én nem Samu EVO-t vennék, hanem egy strapabíróbb, MLC-s darabot (én pl. 480 gigás ADATA SX930-akat raktam a vágógépekbe).

    - HDD csak tárolásra kell? Ha igen, akkor WD Red, vagy Purple, és vagy RAID1-ben, vagy manuálisan intézve a biztonsági mentéseket. A legjobb talán egy NAS lenne, de PC-ben is egyszerűen meg lehet oldani az adatbiztonságot. Ha meló is menne róla, akkor WD Black, vagy Gold, vagy Hitachi Ultrastar 7K6000.

    - Házból tudom ajánlani a Phanteks Enthoo Pro-t. Masszív, hűvös, csendes, jól szerelhető, nagyon bika cucc. Az ilyet kis túlzással kb. egyszer kell megvenni az életben. De hasonló kategóriában van még pár jó vétel, nézz be a házas topikba.

    Ha tényleg Intel-nél maradsz, akkor X299-es lapon és mondjuk egy 7820X-ben nem gondolkodtál még? Bár csak ez a kettő kb. 260 lenne, és akkor még nincs RAM, SSD, HDD, ház. Bár ha eladod a félkonfigodat... :U

    8/16-os Ryzen is erősen meggondolandó. Sőt, ha nem sürgős, akkor hamarosan jön a Threadripper is.

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák