Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    LOGOUT blog

    válasz Lámafans #104244 üzenetére

    Samsung 840 (talán 850-el is) valóban voltak lassulási problémák, de általában egy driver frissítéssel kezelték, szóval nincs velük gond.
    Na de ezeken én is kihültem, egyedi helyek az biztos xD :D :D :))
    "íróasztalba volt beépítve az egész konfig egy plexi mögé"
    "Egy ATX ház váza eredeti sulinetes matricával"

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • mave13

    őstag

    válasz Lámafans #104244 üzenetére

    "Ez a hűtő inkább a csendet szolgálja"
    Ez igaz. Korábban Hyper TX2-m volt, ahhoz képest a 212 álom. Igaz, ezen már PWM-es venti van, ami nem hátrány.

    Pedig a Samsung 840-es széria belassulása elég ismert dolog. Egy idő után az SSD veszít a teljesítményéből, és alssul az olvasás sebessége. Direkt erre adtak ki firmwareket, hogy ezt javítsák, de azt nem tudom, hogy mennyire sikerült. Volt róla szó, hogy teljesen kiküszöbölték, volt szó arról is, hogy visszatért a hiba a frissítés után is. Csak a sima, és az EVO széria hibája volt ez, a PRO-t nem érintette.
    [link]
    Egyébként, ha jó a Samu, nem ragaszkodok az A-Data SSD-hez. Van két Samsungom, és meg vagyok velük elégedve. Nem egy gépbe építettem be az elmúlt években, mindegyik megy szó nélkül.

    Ház téma: a jelenlegi azért van totál lecsupaszítva, hogy ne álljon meg benne a meleg. Tényleg csak a váz van, semmi más. Minden hőfogó fal, hátlap, front panel le van szedve. :) Így nem melegszik, csak kissé porosodik. De, igazad van, egy jól szellőző ház alap. Ha van elég helye szellőzni... Mellesleg egyedi a ház jelenleg, de nem túl elegáns. Kicsit olyan... hmm... steampunk. :D
    Az íróasztalba építés az egyik legjobban szellőző 'ház' volt, amit összedobtam. A hátulján volt egy 14-es venti, ami hátulra nyomatta ki a levegőt, az elején pedig egy 20-as szívta be. Plusz, az egész tetején volt egy szellőző, ami a levegő többletet kinyomta fölfelé. Kvázi, mint egy kémény. Soha nem hangosodott fel a konfig, és sose volt benne túlmelegedési probléma. Jobb hőfokokat produkált, mint a CM Centurion 534-es házam két ventivel.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák