Új hozzászólás Aktív témák

  • Mozaart

    aktív tag

    válasz DR|FTK|NG #99683 üzenetére

    Köszönöm (#99685) membrandj és (#99683) DR|FTK|NG!

    Tehát a 6500-hoz kapott gyári hűtő az jó lesz a 760hoz, ill a 212+t megnéztem jó lesz az 1151 foglalathoz.

    A RAIDnél még egy ph-s cikket néztem az MSI lapjairól amiben az volt hogy "RAID támogatás 0/1/5/10" az összes itt felsorolt lapnál ez volt és nekem ha jól tudom a RAID0 kéne, viszont B150-nél nem látom a RAIDet hogy tudná. Az lehet hogy 1150nél a H97 már tudja de 1151 a B150 a belépő szint és csak a H170/Q170/Z170 tudja. Lehet nem lesz RAID :DD

    Tápnál pedig ezt a Seasonicot bár sosem hallottam róla de utánajárva elég régóta az iparban vannak, de sajnos 2 helyen ha árulják. És ott is csak az egyik árulja az EVO verziót, a Mercateo nem tudom mennyire megbizható cég ill. látom hogy ez teljesen moduláris viszont nekem elég lenne fél is. A Corsair CX500M nem ajánlott szerintetek. Vissza olvastam egy tápos fórumban és írták hogy az valami CWT belsős tehát kevésbé jobb mint a Seasonic M12II pl. Tehát ebben az árkategóriában (moduláris) inkább a Seasonic M12II 520 EVO. Tudnátok mondani egy félmodulárist meg egy sima tápot is?

    Köszönöm előre is!

    AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

Új hozzászólás Aktív témák