Új hozzászólás Aktív témák

  • Endyy

    csendes tag

    Sheld

    saturn27

    SyMbioTe

    Koszonom a valaszokat.

    "Esetleg egy ssd?" Nem lenne rossz xD A felemben az ssd-rol olyan info maradt meg, hogy csak tisztan oprendszerre erdemes hasznalni. Jatek telepitese a hagyomanyos winyora kerul.

    Valtozott valami az utobbi idoben ssd teren?

    Mostansag olyan orszagban elek ahol nagyon draga a pc szereles. Egy tapegyseg cseret nem szivesen vallanek be sk. Szerintem tobb kart csinalnek mint amennyi elonnyel jarna a dolog, es hamar elvesznek a kabelek sokasaga kozott.
    Vga karit tudok cserelni, mert most szedtem ki a jelenlegit, es eluztem a pormacskakat a ventikrol xD

    Ugy gondoljatok nem fog elmenni ezzel a tappal?

    A mostani tapom 6+2-es csatlakozoja nem jo a gtx 970-hez? Tdp-re 148 wattot irnak. Mondjuk nem ertem miert irtak azonos 148w-os fogyit a kulonfele gyari tuningos vgakra, hiszen a parameterek elternek egymastol.

    [link]

    I7 2600 TDP 95 watt, vga 148 w, alaplap, memo 20 w, 10 w hutes, winyo legyen 3 w, dvd legyen 5 w, bar jatek alatt nalam soha nem megy a dvd, de szamoljuk bele.
    Ez osszesen 286 watt es 360 wattot tud maximum a tapom 12 v-on. Ez 74 w tartalekot jelent a 360-bol. Nem eleg??
    Pillanatnyi csucsban lead 400 wattot.

Új hozzászólás Aktív témák