Új hozzászólás Aktív témák

  • rewentlow

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni egy konfig összeállításához. Tegnap ezt nézegettem össze magamnak, sajna azóta a proci majdnem 6 ezer forinttal drágult iponon. Ennyiért már nem éri meg, ezzel én is tisztában vagyok, abban bízom, hogy hamarosan visszamegy az ára, még a forintgyengülés ellenére is. Ha ez nem így lesz, akkor valszeg cserélem a procit egy i5 3450-re, vagy egy i5 3550-re. Ekkor már játszik a diszkrét VGA is, egyébként nem nagyon erőltetném, mivel nem igazán játszom az utóbbi időben. Ha mégis kell videókártyát vennem, akkor mit ajánlanátok?

    A gépet netre, webszerkesztésre, filmek nézésére, alkalmanként videószerkesztésre, és más munkákra használnám főleg. Egy Dell 2412M monitorom és egy 19-es Samsung LCD monitorom van.

    Keretet nem írok, a lényeg, hogy minél ésszerűbben jöjjek ki.

    Előre tudom, hogy a házat nem fogjátok szeretni, pedig nekem nagyon megtetszett, USB3, ventik, stb. minden ami kell van benne pedig. A kábel support nem nagyon érdekel, mivel az iponban rakatnám össze és ott állítólag úgysem figyelnek erre, én pedig nem akarok az összerakással szenvedni.

    HÁZ: Cooler Master Elite 431 Plus 13k
    TÁP: CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W OEM 12,5k
    LAP: ASROCK H77 Pro4/MVP 24k
    CPU: INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 1155 BOX 61k
    SSD: SAMSUNG 64GB SATA3 SSD 2,5" MZ-7PC064B/WW 23,5k
    RAM: CORSAIR 8192Mb XMS3 DDR3 1600MHz CL9 KIT 13k
    ODD: NEC AD-7280S 4k

    Össz.: 151k

    Minden építő jellegű hozzászólást szívesen fogadok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák