Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    Ismerősnek raknék össze középkategóriás játékgépet. A keret 100k (MAX! 150), mindenestül. Alapvetően egy msi n750TI/oc-t néztem ki, esetleg valami erősebb i3 vagy alsóbb i5 társaságában, 4-6 giga rammal megfűszerezve. "Kis"gyereknek (tizenpár éve) lesz, egyelőre csak szimulátorokra (pl train simulator) kell, de azt szeretnék ha 3-5 évig kitartana (persze tudom hogy ennyoből nem fog, max ha akkor is csak ilyenekkel játszik), ezért gondoltam erre a konfigra (mert ez sokkal erősebb mint amit jelenleg egy ilyen szimulátor igényel.) Sajnos nem nagyon vagyok jártas a közép/alsó kategóriában, így nemtudom hogy itt melyek azok amik jó ár/érték aránnyal rendelkeznek, de azért gondoltam intel/nvidia párosra mert azokkal kevesebb a gond, és kevésbé kell őket talán karbantartani/javítani mint egy amd configot. Valakinek konkrét ötlete procira, és alaplapra? mint említettem mindenestül (vagyis ház, táp, ventik, alaplap, proci, cpu, memória) MAX 150 (inkább 120 körül kéne kijönnie), így az alaplap/proci/vga jólenne ha 100-ból kijönne. Úgyhogy erre a párosra várnék konkrét ötleteket.
    Előre is köszi :R

Új hozzászólás Aktív témák