Új hozzászólás Aktív témák

  • Dronte

    aktív tag

    Sziasztok!
    Gigabyte GA-965P-S3, Intel Core2Duo E7300 @ 2,66Ghz, 4x1GB Kingston DDR2-800 RAM, Sapphire Radeon HD7770 1GB GDDR5 Ghz Edition, 500GB Samsung vinyó, FSP 350W

    Jelenleg ez a konfigom van, a videokártyát most újítottam bele, közeljövőben tervezek egy komplettebb fejlesztést, az lenne a kérdésem hogy milyen lap + proci + RAMot ajánlanátok hozzá ami maximálisan kihasználná a videokarit? Belépő-középszinten, igazából az érdekelne hogy kb mennyiből lehetne kihozni egy ilyen nagyobb váltást "legolcsóbban", és lehetőség szerint Intel oldalról, illetve mit ajánlanátok nekem.

    Procit amit kinéztem az új i3-4330 elég szimpatikus és számomra épp megfizethető lenne.

    Tuning nem játszik, általános használatra és játékra kéne (igazából Battlefield sorozat aminek minden tagjával játszok, meg persze GTA minden mennyiségben, azon felül nem nagyon hoznak már lázba más játékok, de jó lenne az esetlegesen GTA5-re nem kéne újítanom megint gépet a jövőben :D)

    És még valami, lehetséges hogy ugye tápcsere is érik, abból mondjuk szerintem egy Chieftec 450W-os mondjuk épp jó lenne (persze ez a konfigtól függ), nem tudom mennyire lenne megfelelő, eddig csak FSP tápom volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák