Új hozzászólás Aktív témák

  • sierrafan87

    újonc

    Sziasztok! :)

    Szeretném felújítani a gépem picit, mert nem nagyon bír el a játékokkal főleg a mostaniakkal.
    Ami jelenleg van:
    Alaplap: ASRock N68X-S UCC NVIDIA GeForce 7025/ nForce 630a Chipset
    Processzorok: AMD athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2,74 Ghz
    Memória: telepített 2GB (1,75 használható ) 2db 1 GB található benne de hogy milyen azt nem tudom.
    Operációs rendszer: 64 Bites Win7 SP 1
    Winchester: Samsung HD501LD SCSI Disk Device 500GB
    Monitor: LG Flatron Wide 2000:1 5ms felbontás:1680x1050 ajánlott. ezt is használom. Játékokra meg örülök hogy ha 1024et elbírja.

    Játékra kell leginkább a gép. Kb olyat szeretnék összedobni ami a mostaniakat is elbírja már.
    Először is érdemes erre a gépre alapozni? Ha igen akkor alkatrészenként szeretném hozzá venni a dolgokat mert ugyanis nincs egybe annyi keretem amennyit rá tudnék fordítani.
    Mondjuk most ebbe a hónapba megvenném a memóriát, következő hónapba a videokártyát és így tovább.
    Hogy mire mennyi keretem van az passz. Az attól is függ hogy mit ajánlotok és mennyiért.(kb. havi 20.000 az amit megoldható lenne)

    UI: Nem vagyok valami műszaki zseni meg nem nagyon értek a számítógépekhez. :U
    Egy kis off: elkezd kattogni a gép mikor belépek a windowsba és csak egy kis idő után tölti be rendesen. Winchester felől jön a hang, de valaki memóriát mondott hogy az lehet, de nem hinném hogy az kattogna...

    ÜDv. Roland

Új hozzászólás Aktív témák