Új hozzászólás Aktív témák

  • Buci21

    addikt

    válasz STC Speed #49362 üzenetére

    A P67 tudta a szprzót állítani, a H67 használta az IGP-t, a Z68 eme kettőből lett "összegyúrva", a Z77 meg a Z68 kicsit csökkentett fogyival, ~azonos funkcionalitással de szebb, egeres kattintós UEFI-vel nem BIOS-szal. (sztem mind1 a BIOS milyen, jó nekem a régi karakteres). Giga és Asrock is faja, csak akkor nézd a drágább tuninglapokat ha keményen küldeni akarod neki a tuningot. A szorzózáras i5 2400-am 3,6-os all core turbora tudtam húzni, 1 magon eléri a 38-as szorzóval a 3,8ghz-t is. A procim nem engedi feljebb állítani, de K-s procival ami neked lesz mehet a 4-4,2ghz kis plusz fesszel. Van borda a VRM-en, igaz nem nagy, de a semminél több, home tuningra elég. Ez ritka ajánlat h ennyiért van, szerintem beragadt készlet, én is nemrég vettem 17-ért. Am ez a Giga leggyengébb Z68 lapja, de szerintem egyszeri júzernek több nem kell.

    Am van DVGA-d? mert ez támogatja azt a switchet, hogy a HDMI-be dugod a moncsit/TV-t, az alaplapon, és HD 5xxx radeon vagy GTX 5xx felett a dVGA erejével számol és a HDMI-re teszi ki a játékot, de az asztalnál lekapcsolja a dVGA-d.

Új hozzászólás Aktív témák