Új hozzászólás Aktív témák

  • aquila9

    csendes tag

    válasz palfitom #178010 üzenetére

    Szia!
    Köszi szépen a választ! Akkor jönnének is a kérdéseim :)
    1. Processzor: Szerintem nagy valószínűséggel a 7700x lesz 80-20% most az esélye a 7900x-el szemben. Itt azt hiszem nincs kérdésem.
    2. Alaplap: Itt lehet-e költséget csökkenteni nagyjából büntetlenül, ha a lényegesen olcsóbb 650M Pro-t választanám, a PG-Lightning helyett? Milyen hátrányok lennének, ha ezt választanám a 7700x-hez vagy 7900x-hez?
    3. Videókártya: Itt is hasonló a kérdésem, min alaplapnál RX7600 helyett RX6600-t mennyire utálnák a procik? Itt jelentős 50000 forint különbség van és tényleg semmi olyan játékkal nem játszok, amihez drága videókártya kellene. Hogy viselnék a procik ezt a videókártyát?
    4. Hűtőknél én az első kettő ajánlás kivételével a többit nem nagyon találtam meg, azt írta árukereső, h már nem nagyon kaphatóak, illetve csak 1-1 helyen max. Be quiet, Deepcool, Coolermaster, Noctua, Arctic márkából volt rengeteg, ezekből lehet valamelyik(ek) jó(k)? Ha, igen melyek?
    5. Meghajtó: Samsung 970 Evo Plus. Tetszik, még nem tudom, hogy 500gb vagy 1000gb, de szerintem ez lesz a nyerő.
    6. Házikók: Nem nagyon tetszenek :P Kivéve talán az utolsót, lehet megpróbálok keresni nekem tetsző házakat (pár darabot) és megkérdezem, hogy kompatibilisek-e az "alkatrészekkel", ha nem, akkor az utolsónak ajánlott marad.
    7. Táp: Itt ugye 550-650 között volt ajánlás. Tehát 550-es meg 600-as meg 650-es, ami jó nekem. Árban vannak különbségek, de másban számomra mi? A FSP Hexa+ Pro 600W-t néztem ki, mert itt nincs 550 meg 650-es lehetőség, de ezt meg nem forgalmazza senki.
    8. Memória: Az ajánlott memóriák 60000-75000 forint körül voltak, az pedig nagyon sok. Az olcsóbb 6000Mhz-es memóriáknak, mint a Kingston Fury Renegade vagy Beast vagy esetleg egy 4800-as memória, ami szintén jelentősen olcsóbb, az nagy (érzékelhető) hátránnyal járna számomra?

    A kérdéseim nem kötözködések, csak a tudatlanságomból és a "tudásszomjamból" valamint a skót véremből fakadnak :)

Új hozzászólás Aktív témák