Új hozzászólás Aktív témák

  • choco01

    addikt

    válasz choco01 #126340 üzenetére

    Újra itt.. :DDD

    Ehhez a hozzászólásomhoz képest változott annyit a helyzet hogy adott egy ház, egy táp, meg winchester is..
    A házról mindössze annyi információt tudok adni(nincs ráírva semmi) hogy megmértem és ezek a méretei:

    Szélesség 180 mm
    Magasság 420 mm
    Mélység 420 mm

    A Winchester egy 500GB-os Hitachi, a táp meg 350 wattos Codegen/Display model:300x típusú.

    Gondolom ebbe a házba belemennek a mostani mATX lapok.. :F jelenleg egy Gigabyte GA-945GCM-S2L van benne.

    A tápot nem tudom..szerintetek maradhat vagy inkább az FSP 400 HEXA+? igazából ha tápot vennék akkor is nyernék a házzal meg a winyóval 25 ezret amit beletudnák tenni abba hogy jobb processzort vegyünk.. :U

    Szóval ha a ház maradhat akkor kijön i5-el is így mondjuk? És akkor bőven benne vagyok a 150-es keretbe, de még jobb a gép. :DD Szerk.: vagy esetleg új generációs i3-8100? :U

    Ramból nem tudom jó-e ez a Crucial, de árban jó..lenne még árban G.Skill Aegis 2x4GB DDR4 2133MHz de ugye ez alacsonyabb órajellel bír és 1 ezressel drágább is.. kérdés hogy a ház megfelel-e ennek a lapnak..de gondolom.. :U

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Új hozzászólás Aktív témák