Új hozzászólás Aktív témák

  • gyenesmartin

    őstag

    Szólt a szomszédom, hogy menjek már át hozzá. Vett 200 ezerért egy új gépet 6 magos 8 gb ram 2 gigás videókártyával és tegyem fel a GTA 5-öt. Mondom biztos egy fx 6300-as proci meg egy 2gb-os GTX 960 vagy r9 380. Átmegyek, viszem magammal a merevlemezt amin a gta van (igen tört verziós, de nem ez a lényeg most), majd azt látom, hogy 1024x768-as felbontásban játszik a left4dead-el és akad. Gondoltam magamban ez már biztos nem gtx 960-as kártya lesz. Leszedem a gép oldalát teszem be merevlemezt majd ezt látom:
    Asrock N68-GS4 FX R2.0 alapap
    AMD FX 6300
    Cooler master TX 3 EVO
    Hyperx fury 8gb ram
    Geforce gt 630 2gb
    Seagate 1Tb
    Akyga táp (W nem volt ráírva)
    Aerocool gépház
    DVD író
    Majd megszólal: ,,Ugye milyen f*a gépet rakattam össze? Azt mondták, hogy ezt még bőven lehet lesz majd még fejleszteni. Illetve, ha úgy lesz majd még pénzem akkor tesz bele erősebb videókártyát és azt részletben is visszafizethetem majd mindegy mennyi idő alatt''
    Ezt elvileg boltban rakták össze, és évekig spórolt, hogy tudjon venni egy normális gépet.
    Mondtam neki a valós árát ennek a gépnek és nem akarta elhinni.
    Felhívta a gyereket aki összeállította, hogy most mi van, azt mondta, hogy a jobb videókártyát ingyen bele fogja rakni, csak nem volt éppen neki.
    Kíváncsi vagyok mit fog belerakni főleg ilyen táp mellé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák