Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandiahegyro

    tag

    válasz DR|FTK|NG #117966 üzenetére

    Neked is és SyMbioTe-nak is köszönöm az időtöket, hozzáállásotokat, de:
    Reset megvolt, projekt sajnos részemről újraindul.
    Mivel teljes agyrém lett volna ezt véghez vinni máig, vagy legalábbis véleményes döntést hoztam volna, így napoltam az egészet a 3.14csába, marad januárra. (Új intel mikor jön vajon?)
    Szóval jobban utána szeretnék járni a dolgoknak, ha már egyszer beruházok, de ez érinti a már kiválasztott dolgokat is.
    Ház: itt ugye az ízlés is döntő (nzxt, fractal ami tetszett) a már jónak tűnő kiszemelt fractal r5-re olvastam, hogy tud búgni zúgni a hdd, nem szeretném.
    Nem akarok hozzányúlni pár évig, szóval már ez legyen felkészítve a perpill technológiai csúcsra, pl usb vagy valamelyik ház tudta a vezeték nélküli töltést, ilyesmi. Mivel nem ismerem az összes újdonságot, így nehéz meghatározni feltételként...:) ODD hely jó lenne, de ha csak emiatt borulna a dolog, akkor ezt eltudom engedni, max használok külsőt.
    Táp: a kiszemelt super flower leadex 550w platinum helyett talán a 650 elég az esetleges megemelt igényekre is, persze ha van más javaslat, ami nem világít és jó esély van rá, hogy nem cicereg tapasztalat alapján, megköszönöm.
    Lap: m.2, usb 3.1, mindenféle egyéb újdonság, esetleg kaby lake passzoljon. Wifi, bluetooth miért ritka, inkább egy kártyát bele?
    Proci tőlem maradhat a sima 6700.
    SSD: m.2, 512 nekem elég, pro-t vettem a laposba is, evo-nál lehet jobb.
    HDD: na ez megint kérdés, Nektek hogy van? NAS vagy a házban raid?
    VGA: nem értek hozzá, nem kell csúcs, inkább ezen spórolok, majd 1-2 év múlva csere.
    hűtésről lövésem sincs, mostani ramokról sem, de min 16 Gb legyen.
    Tényleg köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák